RC2500-TM
Bild kann Darstellung sein.
Siehe Spezifikationen für Produktdetails.
Número de pieza del fabricante:
RC2500-TM
Fabricante/Marca:
Radiocrafts
Parte de la descripción:
RX TXRX MOD ISM > 1GHZ CAST SMD
Condición de existencias:
1
Fabricante :
Radiocrafts
categoria de producto :
HF-Transceiver-Module und Modems
Antenna Type :
Antenna Not Included, Castellation
Current - Receiving :
25mA
Current - Transmitting :
27mA
Data Rate :
100kbps
Frequency :
2.4GHz
Memory Size :
Modulation :
GFSK
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
30-SMD Module
Part Status :
Active
Power - Output :
1dBm
Protocol :
Tinymesh
RF Family/Standard :
General ISM > 1GHz
Sensitivity :
-105dBm
Serial Interfaces :
UART
Utilized IC / Part :
CC2510
Voltage - Supply :
2V ~ 3.6V