045102.5MRSN
Bild kann Darstellung sein.
Siehe Spezifikationen für Produktdetails.
Número de pieza del fabricante:
045102.5MRSN
Fabricante/Marca:
Littelfuse
Parte de la descripción:
FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC SMD
Fabricante :
Littelfuse
categoria de producto :
Sicherungen
Approval Agency :
CSA, METI, UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50A
Color :
Current Rating (Amps) :
2.5 A
Fuse Type :
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Melting I²t :
1.029
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2-SMD, Square End Block
Part Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Voltage Rating - AC :
125 V