SMP2600SCMC
Bild kann Darstellung sein.
Siehe Spezifikationen für Produktdetails.
Número de pieza del fabricante:
SMP2600SCMC
Fabricante/Marca:
STMicroelectronics
Parte de la descripción:
THYRISTOR 260V 400A DO214AA
Fabricante :
STMicroelectronics
categoria de producto :
TVS - Thyristoren
Capacitance :
40pF
Current - Hold (Ih) :
150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs) :
400 A
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Elements :
1
Package / Case :
DO-214AA, SMB
Part Status :
Obsolete
Voltage - Breakover :
300V
Voltage - Off State :
260V
Voltage - On State :
3 V