A759KS107M1EAAE025
Bild kann Darstellung sein.
Siehe Spezifikationen für Produktdetails.
Número de pieza del fabricante:
A759KS107M1EAAE025
Fabricante/Marca:
KEMET
Parte de la descripción:
CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V TH
Condición de existencias:
522
Fabricante :
KEMET
categoria de producto :
Aluminium - Polymerkondensatoren
Applications :
General Purpose
Capacitance :
100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
25mOhm
Features :
Impedance :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Radial, Can
Part Status :
Active
Ratings :
Ripple Current @ High Frequency :
1.817 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
90.85 mA @ 120 Hz
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Type :
Polymer
Voltage - Rated :
25 V