6SEQP470M
Bild kann Darstellung sein.
Siehe Spezifikationen für Produktdetails.
Número de pieza del fabricante:
6SEQP470M
Fabricante/Marca:
Panasonic
Parte de la descripción:
CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Condición de existencias:
694
Fabricante :
Panasonic
categoria de producto :
Aluminium - Polymerkondensatoren
Applications :
General Purpose
Capacitance :
470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
15mOhm
Features :
Impedance :
Lifetime @ Temp. :
1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Radial, Can
Part Status :
Active
Ratings :
Ripple Current @ High Frequency :
4.21 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
210.5 mA @ 120 Hz
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Type :
Polymer
Voltage - Rated :
6.3 V