HSMC-C120
Bild kann Darstellung sein.
Siehe Spezifikationen für Produktdetails.
Número de pieza del fabricante:
HSMC-C120
Fabricante/Marca:
Broadcom
Parte de la descripción:
LED RED CLEAR SMD R/A
Fabricante :
Broadcom
categoria de producto :
LED-Anzeige – diskret
Color :
Red
Configuration :
Standard
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
0.60mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
1.20mm x 0.60mm
Lens Style :
Rectangle with Domed Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
90mcd
Mounting Type :
Surface Mount, Right Angle
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Part Status :
Active
Size / Dimension :
1.60mm L x 1.00mm W
Supplier Device Package :
Viewing Angle :
155°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.9V