AA07S2400A
Bild kann Darstellung sein.
Siehe Spezifikationen für Produktdetails.
Número de pieza del fabricante:
AA07S2400A
Fabricante/Marca:
Delta Electronics
Parte de la descripción:
AC/DC CONVERTER 24V 7W
Fabricante :
Delta Electronics
categoria de producto :
AC-DC-Wandler
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, UL
Current - Output (Max) :
291mA
Efficiency :
78%
Features :
Universal Input
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Package / Case :
4-DIP Module
Part Status :
Active
Power (Watts) :
7 W
Standard Number :
Type :
Enclosed
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1 :
24V