VN5E050MJTR-E
Bild kann Darstellung sein.
Siehe Spezifikationen für Produktdetails.
Número de pieza del fabricante:
VN5E050MJTR-E
Fabricante/Marca:
STMicroelectronics
Parte de la descripción:
IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 PWRSSO12
Fabricante :
STMicroelectronics
categoria de producto :
PMIC – Leistungsverteilungsschalter, Lasttreiber
Current - Output (Max) :
19A
Fault Protection :
Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Features :
Auto Restart
Input Type :
Non-Inverting
Interface :
On/Off
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration :
High Side
Output Type :
N-Channel
Package / Case :
PowerSSO-12
Part Status :
Active
Ratio - Input:Output :
1:1
Rds On (Typ) :
50mOhm (Max)
Supplier Device Package :
PowerSSO-12™
Switch Type :
General Purpose
Voltage - Load :
4.5V ~ 28V