VN31SPTR-E
Bild kann Darstellung sein.
Siehe Spezifikationen für Produktdetails.
Número de pieza del fabricante:
VN31SPTR-E
Fabricante/Marca:
STMicroelectronics
Parte de la descripción:
IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 PWRSO10
Fabricante :
STMicroelectronics
categoria de producto :
PMIC – Leistungsverteilungsschalter, Lasttreiber
Current - Output (Max) :
31A
Fault Protection :
Open Load Detect, Over Temperature
Features :
Status Flag
Input Type :
Non-Inverting
Interface :
On/Off
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration :
High Side
Output Type :
N-Channel
Package / Case :
PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Part Status :
Active
Ratio - Input:Output :
1:1
Rds On (Typ) :
30mOhm (Max)
Supplier Device Package :
10-PowerSO
Switch Type :
General Purpose
Voltage - Load :
5.5V ~ 26V