RXM-433-LR
Bild kann Darstellung sein.
Siehe Spezifikationen für Produktdetails.
Número de pieza del fabricante:
RXM-433-LR
Fabricante/Marca:
Linx Technologies
Parte de la descripción:
RF RECEIVER ASK/OOK 433MHZ
Fabricante :
Linx Technologies
categoria de producto :
HF-Empfänger
Antenna Connector :
Castellation
Applications :
Home/Industrial Automation, Lighting, Remote Control, RKE, Security
Current - Receiving :
5.2mA
Data Interface :
Serial
Data Rate (Max) :
10kbps
Features :
Long Range
Frequency :
433MHz
Memory Size :
Modulation or Protocol :
ASK, OOK
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Package / Case :
16-SMD Module
Part Status :
Active
Sensitivity :
-112dBm
Supplier Device Package :
Voltage - Supply :
2.1V ~ 3.6V