EET-ED2W680CA
L`image peut être une représentation.
Voir les spécifications pour les détails du produit.
Référence fabricant:
EET-ED2W680CA
Fabricant/Marque:
Panasonic
Partie de la description:
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Fabricant :
Panasonic
Capacitance :
68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.95Ohm @ 120Hz
Impedance :
Lifetime @ Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-25°C ~ 105°C
Package / Case :
Radial, Can - Snap-In
Part Status :
Obsolete
Ripple Current @ High Frequency :
1.08 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
760 mA @ 120 Hz
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
450 V