ECA-1HM0R1B
L`image peut être une représentation.
Voir les spécifications pour les détails du produit.
Référence fabricant:
ECA-1HM0R1B
Fabricant/Marque:
Panasonic
Partie de la description:
CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Fabricant :
Panasonic
Capacitance :
0.1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Impedance :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
Radial, Can
Part Status :
Obsolete
Ripple Current @ High Frequency :
2.21 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
1.3 mA @ 120 Hz
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
50 V