B41043A3187M
L`image peut être une représentation.
Voir les spécifications pour les détails du produit.
Référence fabricant:
B41043A3187M
Fabricant/Marque:
EPCOS (TDK)
Partie de la description:
CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL
Fabricant :
EPCOS (TDK)
Capacitance :
180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Impedance :
290 mOhms
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
Radial, Can
Part Status :
Obsolete
Ripple Current @ High Frequency :
205 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
143.5 mA @ 120 Hz
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
10 V