E32D401CSS682MFE3M
L`image peut être une représentation.
Voir les spécifications pour les détails du produit.
Référence fabricant:
E32D401CSS682MFE3M
Fabricant/Marque:
United Chemi-Con
Partie de la description:
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Fabricant :
United Chemi-Con
Capacitance :
6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
25mOhm @ 120Hz
Impedance :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Package / Case :
Radial, Can - Screw Terminals
Part Status :
Obsolete
Ripple Current @ High Frequency :
31.2816 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
20.58 A @ 120 Hz
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
400 V