ULD2D270MPD
L`image peut être une représentation.
Voir les spécifications pour les détails du produit.
Référence fabricant:
ULD2D270MPD
Fabricant/Marque:
Nichicon
Partie de la description:
CAP ALUM 27UF 20% 200V RADIAL
Fabricant :
Nichicon
Capacitance :
27 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Impedance :
Lifetime @ Temp. :
20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Package / Case :
Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency :
268.2 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
149 mA @ 120 Hz
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
200 V