MAL215966221E3
Référence fabricant:
MAL215966221E3
Partie de la description:
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Capacitance :
220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
940mOhm @ 100Hz
Impedance :
590 mOhms
Lifetime @ Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature :
-25°C ~ 105°C
Package / Case :
Radial, Can - Snap-In
Ripple Current @ Low Frequency :
1.14 A @ 120 Hz
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
400 V