VPR282U025N2C
L`image peut être une représentation.
Voir les spécifications pour les détails du produit.
Référence fabricant:
VPR282U025N2C
Fabricant/Marque:
Cornell Dubilier Electronics
Partie de la description:
CAP ALUM 2800UF 25V RADIAL
Fabricant :
Cornell Dubilier Electronics
Capacitance :
2800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
23mOhm @ 10kHz
Impedance :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency :
4.107 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency :
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
-10%, +75%
Voltage - Rated :
25 V