BR25H320FVM-2CTR
- Manufacturer Part Number:
- BR25H320FVM-2CTR
- Manufacturer/Brand:
- ROHM Semiconductor
- Part of Description:
- IC EEPROM 32KBIT SPI 10MHZ 8MSOP
- Manufacturer :
- ROHM Semiconductor
- Product Category :
- Memory
- Access Time :
- Clock Frequency :
- 10 MHz
- Memory Format :
- EEPROM
- Memory Interface :
- SPI
- Memory Size :
- 32Kb (4K x 8)
- Memory Type :
- Non-Volatile
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Part Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 8-MSOP
- Technology :
- EEPROM
- Voltage - Supply :
- 2.5V ~ 5.5V