AA60S4800A
- Manufacturer Part Number:
- AA60S4800A
- Part of Description:
- AC/DC CONVERTER 48V 60W
- Current - Output (Max) :
- 1.25A
- Efficiency :
- 84%
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 60 W
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 48V