MOC5007FVM
- Manufacturer Part Number:
- MOC5007FVM
- Manufacturer/Brand:
- onsemi
- Part of Description:
- OPTOCOUP VDE SCHMIT TRIG LP 6SMD
- Manufacturer :
- onsemi
- Product Category :
- Optoisolators - Logic Output
- Common Mode Transient Immunity (Min) :
- Current - DC Forward (If) (Max) :
- 1.6mA
- Current - Output / Channel :
- 50 mA
- Data Rate :
- 1MHz