EXD400TNX
- Manufacturer Part Number:
- EXD400TNX
- Manufacturer/Brand:
- Laird - Antennas
- Part of Description:
- RF ANT 410MHZ WHIP STR TNX CONN
- Manufacturer :
- Laird - Antennas
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 410MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 400MHz ~ 420MHz