1.5SMB22CA
图片仅供参考
有关产品详细信息,请参阅规格
制造商零件编号:
1.5SMB22CA
制造商/品牌:
Littelfuse
部分描述:
TVS DIODE 1500W 22V BI DO-214AA
数据表:
RoHS:
Lead free/Rosh Compliant
库存:
3,500
发货地:
Hong Kong
发货方式:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Request A Quote(RFQ)
* 零件号
* 制造商
* 需求数量
* 公司名
* 联系人
* 电子邮箱
电话
留言内容
制造商 :
Littelfuse
产品分类 :
TVS - 二极管
Applications :
Telecom
Bidirectional Channels :
1
Capacitance @ Frequency :
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
49.7A
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
DO-214AA, SMB
Part Status :
Active
Power - Peak Pulse :
1500W (1.5kW)
Power Line Protection :
No
Supplier Device Package :
DO-214AA (SMBJ)
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
Voltage - Breakdown (Min) :
20.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
30.6V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
18.8V