SMA6J16A-E3/61
图片仅供参考
有关产品详细信息,请参阅规格
制造商零件编号:
SMA6J16A-E3/61
制造商/品牌:
Vishay
部分描述:
TVS DIODE 16VWM 29.5VC DO214AC
数据表:
RoHS:
Lead free/Rosh Compliant
库存:
3,500
发货地:
Hong Kong
发货方式:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Request A Quote(RFQ)
* 零件号
* 制造商
* 需求数量
* 公司名
* 联系人
* 电子邮箱
电话
留言内容
制造商 :
Vishay
产品分类 :
TVS - 二极管
Applications :
General Purpose
Bidirectional Channels :
Capacitance @ Frequency :
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
119A (8/20µs)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
DO-214AC, SMA
Part Status :
Active
Power - Peak Pulse :
4000W (4kW)
Power Line Protection :
No
Supplier Device Package :
DO-214AC (SMA)
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
1
Voltage - Breakdown (Min) :
17.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
29.5V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
16V