5KP22CA-HR
图片仅供参考
有关产品详细信息,请参阅规格
制造商零件编号:
5KP22CA-HR
制造商/品牌:
Littelfuse
部分描述:
TVS DIODE 22VWM 35.5VC P600
数据表:
RoHS:
Lead free/Rosh Compliant
库存:
3,500
发货地:
Hong Kong
发货方式:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Request A Quote(RFQ)
* 零件号
* 制造商
* 需求数量
* 公司名
* 联系人
* 电子邮箱
电话
留言内容
制造商 :
Littelfuse
产品分类 :
TVS - 二极管
Applications :
General Purpose
Bidirectional Channels :
1
Capacitance @ Frequency :
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
143.7A
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C (TA)
Package / Case :
P600, Axial
Part Status :
Active
Power - Peak Pulse :
5000W (5kW)
Power Line Protection :
No
Supplier Device Package :
P600
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
Voltage - Breakdown (Min) :
24V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
35.5V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
22V