F381A226MSA
图片仅供参考
有关产品详细信息,请参阅规格
制造商零件编号:
F381A226MSA
制造商/品牌:
Elco (AVX)
部分描述:
CAP TANT POLY 22UF 10V 0805
数据表:
RoHS:
Lead free/Rosh Compliant
库存:
15,785
发货地:
Hong Kong
发货方式:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Request A Quote(RFQ)
* 零件号
* 制造商
* 需求数量
* 公司名
* 联系人
* 电子邮箱
电话
留言内容
制造商 :
Elco (AVX)
产品分类 :
钽 - 聚合物电容器
Capacitance :
22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
200mOhm @ 100kHz
Features :
General Purpose
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code :
S
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Part Status :
Active
Ratings :
Tolerance :
±20%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
10 V