MAX15062C2.5EVKIT#
- 制造商零件编号:
- MAX15062C2.5EVKIT#
- 制造商/品牌:
- Analog Devices, Inc.
- 部分描述:
- KIT EVALUATION MAX15062C2.5
- 数据表:
- RoHS:
Lead free/Rosh Compliant
- 库存:
- 发货地:
- Hong Kong
- 发货方式:
- DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Request A Quote(RFQ)
- * 零件号
- * 制造商
- * 需求数量
- * 公司名
- * 联系人
- * 电子邮箱
- 电话
- 制造商 :
- Analog Devices, Inc.
- 产品分类 :
- 评估板 - DC/DC 和 AC/DC(离线)SMPS
- Board Type :
- Fully Populated
- Current - Output :
- 300mA
- Frequency - Switching :
- 500kHz
- Main Purpose :
- DC/DC, Step Down
- Outputs and Type :
- 1, Non-Isolated
- Part Status :
- Active
- Power - Output :
- Regulator Topology :
- Buck
- Supplied Contents :
- Board(s)
- Utilized IC / Part :
- MAX15062
- Voltage - Input :
- 4.5V ~ 60V
- Voltage - Output :
- 2.5V