CR9580-50
- 制造商零件编号:
- CR9580-50
- 制造商/品牌:
- CR Magnetics, Inc.
- 部分描述:
- SENSOR CURRENT XFMR 50A AC
- 数据表:
- RoHS:
Lead free/Rosh Compliant
- 库存:
- 73
- 发货地:
- Hong Kong
- 发货方式:
- DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Request A Quote(RFQ)
- * 零件号
- * 制造商
- * 需求数量
- * 公司名
- * 联系人
- * 电子邮箱
- 电话
- 制造商 :
- CR Magnetics, Inc.
- 产品分类 :
- 电流传感器
- Accuracy :
- ±0.5%
- Current - Sensing :
- 50A
- Current - Supply (Max) :
- For Measuring :
- AC
- Frequency :
- 50Hz ~ 400Hz
- Linearity :
- Mounting Type :
- Number of Channels :
- 1
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 60°C
- Output :
- Ratiometric, 0 V ~ 5 V